ТОВ «Світ чаю»

Україна, 03057 м. Київ,  вул. Вадима Гетьмана, 1

Тел.: (044) 232-92-10

e-mail: office@svit-chaju.ua

http://www.svit-chaju.ua

 

Компанія «Світ чаю» протягом тринадцяти років є незмінним лідером на вітчизняному чайному ринку і пропонує споживачам справжні шедеври чайного мистецтва – вагові та пакетовані чаї, що імпортуються з Китаю, Шрі Ланки, В’єтнаму, Індії, Латинської Америки, Німеччини та ін. У колекції торгової марки представлені всі види та групи чаїв гарантовано високої якості, серед яких на особливу увагу заслуговують бленди ароматизованого чаю, фруктові коктейлі, трав’яні суміші, неперевершені класичні чаї, різноманітні види пу ерів, ройбушів, мате та лапачо.

Крім того, компанія є постачальником широкого асортименту аксесуарів до чаю, кави та чайної церемонії, виготовлених з порцеляни, скла, кераміки та ісінської глини. Продукція відповідає українським (УкрСепро) та світовим стандартам якості, екології та безпеки (ISO 9001:2008, HACCP, GMP, IFS) та реалізується через розвинену дистриб’юторську мережу по всій Україні та за її межами.

Традиційно дбаючи про високий рівень чайної культури, наполегливо вивчаючи смакові уподобання споживачів, колектив досвідчених, висококваліфікованих спеціалістів невтомно працює над розширенням асортименту компанії, пропонуючи щороку нові ексклюзивні зразки чайних напоїв.

Багаторічний досвід роботи на чайному ринку переконливо доводить, що співпраця з компанією «Світ чаю» завжди є і буде взаємовигідною та надійною для наших нинішніх і майбутніх партнерів. 

Ukraine, 03057 Kiev, Vadima Getmana str. 1

Tel.: +38 (044) 232-92-10

e-mail: office@svit-chaju.ua

http://www.svit-chaju.ua      

 

Нас рекомендуют